Period Picker – proste wybieranie przedziału czasu w jQuery

Period Picker jQuery

Skrypt który możemy zainstalować w formularzach i w prosty sposób pobierać datę. Jednak w tym skrypcie nie wybieramy pojedynczej daty, ale przedział czasowy. Po kliknięciu na kontrolkę otwiera się okienko kalendarza. Jedno kliknięcie i zaznaczamy dzień początkowy, drugie kliknięcie dzień końcowy.  W okienku widzimy dwa kalendarze z aktualnym i następnym miesiącem. Przedział czasowy może być większy w momencie przesuwania kalendarza do przodu lub do tyłu. W plikach konfiguracyjnych można zmieniać format wyświetlania daty.

 Framework: jQuery
Link: http://ppicker.paulds.fr/
Licencja: MIT

  1. Maciej

    Nie znalazłem księgi wpisów więc piszę jako komentarz w pierwszym poście – świetna strona, bardzo wiele ciekawych tutoriali, skryptów i linków do przydatnych stron. Mam nadzieję, że Taipa będzie się wciąż rozwijał, bo przydaje się zwłaszcza przy upiększaniu mojej własnej strony 😉

    1. Taipan Autor wpisu

      Dziękuję za pozytywne słowa. Tak. Mam zamiar rozwijać Taipa. Mam sporo pomysłów, ale wszytko wymaga czasu. Ostatnio trochę go brakowało. Niedługo powinny zachodzić zmiany na Taipa. Zwłaszcza, że po ubiegłotygodniowej akcji na wykopie trochę więcej osób wchodzi, a to zobowiązuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook