Form Generation – klasa która ułatwia budowanie formularzy w CodeIgniter

Form Generation Library

CodeIgniter to framework PHP, który ostatnimi czasy znalazł się w centrum mojego programistycznego zainteresowania. Kilka dni temu odkryłem ciekawą bibliotekę, która pomaga w programowaniu formularzy. Sam skrypt jest dość stary, no ale skoro go już ściągnąłem przetestował i zachwyciłem spierze się podzielić swoją radością. Dla tych którzy coś tam grzebali w CodeIgniter wyjaśniam, że dzięki Form Generation będzie można użyć jednej klasy zamiast kilku oddzielnie. Formularze tworzy się bardzo szybko, można je walidować i obsłużyć dodawanie plików. Do biblioteki została napisana obszerna dokumentacja, która przypomina tą opisującą framework CodeIgniter.

Demo: http://www.frankmichel.com/formgenlib/
Dokumentacja: http://www.frankmichel.com/formgenlib/user_guide/index.html
Download: http://www.frankmichel.com/formgenlib/user_guide/installation/download.html
link: http://codeigniter.com/forums/viewthread/107861/P0/

 

 1. buck

  Cześć

  Po raz kolejny trafiłeś swoim blogiem w to czego szukałem :)

  Akurat wczoraj pracowałem nad formularzami w Code Igniter, które mi się spodobało i na rzecz którego postawiłem przejść z ZF robiąc najbliższe aplikacje i bawiłem się z formularzami… wchodzę sobie w wolnej chwili na Twój blog, patrzę, a tu jesteś na tym samym etapie i wrzuciłeś dobry i konkretny skrypt do formularzy :)

  Pozdrawiam!

  PS. Twój blog to mój ulubiony/jedyny, który raz na jakiś czas odwiedzam i sprawdzam z ciekawością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>