O mnie

 • O mnie

  Nazwywam się Michał Myśliński i jestem programistą PHP. Skończyłem studia informatyczne z tytułem magister inżynier. Programuje głównie na frameworku CodeIgniter. Umiem budować w szybkim czasie zaawansowane aplikacje internetowe. Znam się dobrze zarówno na front-endzie jak i back-endie. Potrafię przeprowadzić projekt od początku do końca. Od określenia celów biznesowych, projektu i implementacji poprzez testowanie, wdrożenie i utrzymanie. Od wielu lat mając działalność gospodarczą związany jestem z firmami w których kieruje i wdrażam projekty informatyczne. Pobierz CV

 • Wordpress

  Do budowy prostych stron i portali używam systemu CMS Wordpress. Dzięki niemu można bardzo szybko zbudować profesjonalny portal, stronę lub blog. Wiele funkcjonalności można uzyskać kożystając z tzw. pluginów. Wordpress oferuje duży wybór darmowych szablonów z możliwością dostosowania do własnych potrzeb.

 • CodeIgniter

  Dla bardziej wymagających klientów, którzy potrzebują, aby ich portal posiadał nietuzinkowe funkcjonalności używam frameworka Codeigniter. Frameworki w przeciwieństwie do CMSów są bardziej elastyczniejsze, ale pisanie w nich aplikacji wymaga większej wiedzy w zależności od potrzeb klienta. Dzięki Codeigniter moge zbudować zaawansowane aplikacje internetowe w któtkim czasie.

 • UiKit

  Jest to alternatywa dla bootstrap którą wykorzystuje do kodowania strony do html i css. Na tle oklepanego bootstrapa wygląda bardzo ciekawie. Zawiera mnóstwo skryptów i ułatwień i bardzo przyspiesza budowanie ładnych i responsywnych stron.

 • AngularJS

  Do moich projektów wykorzystuje AgularJS. Dzięki niemu mogę budować aplikacje internetowe bez przeładowywania strony. Angular daje dużo nowych możliwość które warto poznawać.

© 2011-2018 Taipa. All rights reserved.