O mnie

 • O mnie

  Nazwywam się Michał Myśliński i jestem programistą PHP. Skończyłem studia informatyczne z tytułem magister inżynier. Programuje głównie na frameworku CodeIgniter. Umiem budować w szybkim czasie zaawansowane aplikacje internetowe. Znam się dobrze zarówno na front-endzie jak i back-endie. Potrafię przeprowadzić projekt od początku do końca. Od określenia celów biznesowych, projektu i implementacji poprzez testowanie, wdrożenie i utrzymanie. Od wielu lat mając działalność gospodarczą związany jestem z firmami w których kieruje i wdrażam projekty informatyczne. Pobierz CV

 • CodeIgniter

  Dla bardziej wymagających klientów, którzy potrzebują, aby ich portal posiadał nietuzinkowe funkcjonalności używam frameworka Codeigniter. Frameworki w przeciwieństwie do CMSów są bardziej elastyczniejsze, ale pisanie w nich aplikacji wymaga większej wiedzy w zależności od potrzeb klienta. Dzięki Codeigniter moge zbudować zaawansowane aplikacje internetowe w któtkim czasie.

 • Wordpress

  Do budowy prostych stron i portali używam systemu CMS Wordpress. Dzięki niemu można bardzo szybko zbudować profesjonalny portal, stronę lub blog. Wiele funkcjonalności można uzyskać kożystając z tzw. pluginów. Wordpress oferuje duży wybór darmowych szablonów z możliwością dostosowania do własnych potrzeb.

 • Blog Taipa.pl

  Prowadziłem blog taipa.pl, którego tematem głównym są skrypty JavaScript wykorzystujące techniki Ajax i frameworków jQuery, MooTools i Prototype. Na blogu prowadzę również dział dla grafików w którym umieszczam linki do darmowych grafik, ikon, tekstur itp. Pomysł na bloga zapożyczyłem z zagranicznych serwisów o tej samej tematyce.

 • Zeszyty Kombatanckie

  Mój dziadek jako kombatant II Wojny Światowej przez parę lat był redaktorem pisma "Zeszyty Kombatanckie" w których zamieszczane były relacje i wspomnienia żołnierzy partyzantów. Po latach gdy pismo nie było już wydawane do mojego dziadka wciąż zgłaszali się ludzie którzy chcieli przedruków z różnych artykułów. Postanowiliśmy z dziadkiem przelać artykuły z zeszytów do internetu i umieszczać artykuły w formie bloga. Strona cieszy się dużym zainteresowaniem.

© 2011-2018 Taipa. All rights reserved.